You are currently viewing Telefons bez lādētāja?

Telefons bez lādētāja?

Samsung vēl brīdi atpakaļ smējās par Apple, ka šie saviem jaunajiem 12 sērijas modeļiem nedod līdzi tīkla lādētāju, kamēr paši aptvēra, ka šāds “marketinga triks” ir īsta zelta bedre.

Atliek vien Samsung Galaxy tālruņiem līdzi iedot tikai USB Type-C uz Type-C lādētāja vadu, lai uz telefona aksesuāru pārdošanu nopelnītu milzu summas.

Samsung saviem Galaxy S10 sērijas modeļiem līdzi deva USB Type-A uz Type-C vadu, bet jau no visas Note10 sērijas parādījās USB Type-C uz Type-C vadi ar attiecīgu Type-C lādētāja daļu.

Tātad – ja nākamā gada sākumā vēlēsies pāriet uz gaidāmo Galaxy S21 sēriju, tad ieplāno arī tīkla lādētājam kādus 30 līdz 50 eiro. Jā un austiņas arī būšot jāpērk atsevišķi vai jālieto jau esošās.

Patīkamā ziņa ir tā, ka jaunie modeļi būs attiecīgi lētāki par aptuveni 100-150 USD. Solis ir loģisks, jo Samsung pamatīgus spērienus ir saņēmis no Xiaomi un OnePlus.

Nu ko te vairs piebilst, atliek tikai mācīties, kā mūsdienu spraigajos konkurences apstākļos izdarīt tā, lai nopelnītu daudzus jo daudzus miljonus eiro papildus esošajai peļņai.

Kāds varētu būt un ir risinājums? Jau laicīgi iegādāties tīkla lādētāju ar 4 vai 5 portiem.

Ieguvumi? – Lēti, ērti ceļojumos, maz vietas aizņem, vari vienlaicīgi lādēt 4 ierīces. Pats jau divus gadus lietoju šādu ierīci, esmu pilnībā apmierināts.

Lai Tev forša diena un patīkami pirkumi! 🙂

Atbildēt